Prodej originálů andělských energetických léčivých obrazů

 
Prodej originálů obrazů
 
 
U léčivých obrazů, které jsou označeny jako prodány, je možnost namalování těchto obrazů znovu a nebo vyhotovení jeho kopie.
 
Co se týká obrazů podle data narození a jména, tak ty nikde nezveřejňuji, abych nepoškodila soukromí žádného člověka. Je důležité dodržovat zásady etiky a respektovat osobní svobodu u jednotlivých klientů.

Rozkvetlá louka zalitá sluncem – malba – olej na sololitové desce.

Proud života – plastika – kombinovaná technika na sololitové desce.

Je důležité nehodnotit tyto obrazy po umělecké stránce, ale dovolit jim působit tam, kde mají a jak mají.
 
Obrazy jsou hodnotné tím, jak pomáhají. Jejich užitková hodnota je tedy mnohem vyšší než je jejich prodejní cena.
 
O tom se můžete přesvědčit sami např. v menu Recenze od klientů.
 
Rámování obrazů provádím dle domluvy s klientem. Většinou nechávám obrazy rámovat do bílé tvrzené pasparty a do tzv. kliprámu
s antireflexním sklem (neleskne se proti světlu).
Poštou posílám obrazy bez kliprámu, abych neriskovala rozbití skla a zničení obrazu. Je však možnost vyrobit k obrazu paspartu, která velmi podtrhne celkový dojem a zýrazní barvy v obraze.
Posílání obrazů poštou
 
Obrazy rámované do skla posílám zásadně bez rámu a bez skla. Mám velmi špatné zkušenosti
s přepravci, kterým je zcela jedno, že je obraz posílán jako křehké zboží.
Nehodlám už dále riskovat rozbití skla a zničení obrazů. Jen stále nechápu, za co mají lidi platit některé služby přepravním společnostem, jakou je např. označení křehkého zboží, když nikdo na tuto nálepku nebere žádné ohledy.
 
Je na každém člověku, jak se rozhodne s placením a pokud někdo trvá pouze na dobírce, tak požaduji celkové poštovné zaplatit předem.
 
Jsou zde pouze dvě možnosti, jak můžete moje obrazy získat. První je, že zájemce pošle peníze předem na účet a druhá je,
že si zájemce přijede pro objednané umělecké předměty a výtvory osobně a zaplatí až při převzetí.
 
Všechny obrazy, kartičky a mandaly jsou mým výtvorem a jedinečným výrobkem. Každý tento vzor je chráněn autorským zákonem. Může proto být používán výhradně pro soukromé účely. Použití grafiky či textu pro vytváření dalších produktů, publikací nebo pro komerční účely či marketingové využití, je zakázáno! 
 

Objednávky, prosím, posílejte na e-mail, který uvádím v záložce Kontakty.