2. Harmonizační mandaly

Na této stránce jsou pouze některé z harmonizačních mandal,

které jsem vytvořila. Další moji tvorbu naleznete ZDE.

Harmonizační mandaly
Mandaly s energií polodrahokamů
Mandaly s využitím energie polodrahokamů. Rozměry a ceny jsou uvedeny v textu záložky Harmonizační mandaly v hlavním menu.
Mandaly s motivem sloníků pro štěstí
Mandaly s motivem sloníků. Slon je prastarým symbolem štěstí.  Rozměry a ceny jsou uvedeny v textu záložky  Harmonizační mandaly v hlavním menu. Kůň prosperity. Jedná se o velmi silný symbol Feng-Šuej, který je vhodný do sektoru Bohatství a prosperita, Cíle a uznání. Pro milovníky Feng-Šuej je zde možnost doplnění čínského kaligrafického písma. Kůň by měl být orientován ve směru skoku „do místnosti“ ne ven „z místnosti“. Rozměry a ceny jsou uvedeny v textu záložky Harmonizační mandaly v hlavním menu. Mandaly s indiánským motivem sovy. Rozměry a ceny jsou uvedeny v textu záložky Harmonizační mandaly v hlavním menu.
Mandaly s motivem Ganeshi
Mandaly s motivem Ganeshi. Rozměry a ceny jsou uvedeny v textu záložky  Harmonizační mandaly v hlavním menu.
Mandaly s motivem monády a Fénixe
Mandaly s motivem ptáka Fénixe. Rozměry a ceny jsou uvedeny v textu záložky  Harmonizační mandaly v hlavním menu. Ukázka čakrových pásů. Rozměry a ceny jsou uvedeny v textu záložky  Harmonizační mandaly v hlavním menu.   Malá ochutnávka mých mandal. Rozměry a ceny jsou uvedeny v textu záložky  Harmonizační mandaly v hlavním menu.