4. Obrazy pro Feng-Šuej

Více informací pod jednotlivými obrazy zobrazíte  rozkliknutím znaménka +

Méně informací pod jednotlivými obrazy zobrazíte  kliknutím na znaménko

Tento obraz velmi dobře působí v sektoru Děti, budoucnost a tvořivost, může být také v sektoru Bohatství a peníze a nebo nalezne své uplatnění v ohnivém sektoru Cíle, sláva a uznání.
Louka s pestrými květy symbolizuje tvořivost, kterou je obdařen snad každý člověk, ale jen někteří to vědí a dávají ze sebe to nejlepší. Slunce je zrojem tepla a světla, stejně tak pomáhá lidem najít cestu k sobě, ke svému vnitřnímu slunci, aby mohli svítit a hřát ostatní lidi kolem sebe.
Technické údaje:
originál – olejová malba na sololitové desce
rozměr – 80 x 82 cm

Obraz je vhodný do sektoru Rodiny a předků
Technické údaje:
Malba na sololitové desce s použitím speciální autorské techniky Rozměr – 75 x 75 cm

Je vhodný nejen pro aktivaci a posílení energií v sektoru Kariéry a nových začátků, ale také vytváří vhodné energie v sektoru Bohatství a peněz.
Voda symbolizuje život, vodopád úspěšný život, plný nové energie, která je potřebná v životě každého člověka. Krásná příroda povzbuzuje k novým pokrokovým myšlenkám a zároveň udržuje člověka v jeho středu.
Technické údaje:
originál – křídový pastel, kliprám, antireflexní sklo, bílá tvrzená pasparta,
rozměr – 35 x 29 cm, s paspartou 53 x 60,5 cm
Velmi vhodný obraz pro aktivaci energie v sektoru Bohatství a peníze, což připomíná i samotný motiv obrazu, kterým je lasturovitý roh hojnosti s nepřeberným množstvím barevných a metalicky zlatých kamínků.
V pozadí je vidět vodopád, který aktivuje kariéru a finance, pomáhá člověku k životu plnému hojnosti a štěstí. Vycházející slunce symbolizuje nové začátky. Zelená barva zase pomáhá lepšímu vyciťování života srdcem.
Technické údaje:
kombinovaná technika, plastika, malba na sololitové desce, Saharský písek, kamínky a imitace drahokamů rozměr – 95 x 75 cm