ČAKROVÝ  PÁS  –  ŠÁLA

Jedinečný harmonizační interiérový doplněk

VNESTE VÍCE HARMONIE A NEVŠEDNOSTI NEJEN DO INTERIÉRU VAŠEHO DOMOVA …

VYBERTE SI ZÁŘIVÝ A ORIGINÁLNÍ KOUSEK A OSLŇTE KAŽDOU VAŠI NÁVŠĚVU !

Co jsou čakrové pásy?

Čakrové pásy a k čemu slouží …

Čakrové pásy jsou dekorativní bytové doplňky, určené k harmonizaci čaker a prostoru. Na čakrovém pásu je znázorněno sedm hlavních čaker, našich energetických center, přičemž jednotlivá centra určují specifickou oblast v našem životě. Výborně se hodí do maséren, relaxačních center a nebo všude tam, kde chceme zharmonizovat prostor, aby všechno působilo vyváženě. Čakrový pás můžete pověsit na zeď v ložnici, v obýváku, v pracovně nebo třeba v předsíni, kde Vám krásně oživí a rozzáří zádveří. Vězte, že s tímto originálním bytovým doplňkem oslníte každou Vaši návštěvu.

 

Všechny moje výtvory jsou hodnotné tím, jak pomáhají. Jejich užitková hodnota je tedy mnohem vyšší než je jejich prodejní cena.

Pro některé rýpavé lidi zdůrazňuji, že moje tvorba není určena těm lidem, kteří ji jakkoliv zpochybňují a nebo neakceptují mnou stanovené prodejní ceny!

Na obrázku níže jsou nejžádanější motivy čakrových pásů vyráběných na zakázku.

Nejlepší cena velkého čakrového pásu
přímo od autora a výrobce v ČR.

Rozměry originálního harmonizačního čakrového pásu

délka: 155 cm (+ ucho na pověšení)

šířka:   27 cm

VĚNUJTE ,  PROSÍM ,  POZORNOST
NÁSLEDUJÍCÍMU  UPOZORNĚNÍ . . .

! TATO  AKCE  SE  V  BUDOUCNU 
NEBUDE  JIŽ  NIKDY  OPAKOVAT !

 

VELKÉ ČAKROVÉ PÁSY

NEJVĚTŠÍ AUTORSKÉ ČAKROVÉ PÁSY V ČR
ZA  NEJLEPŠÍ  CENU

VENKU  PADÁ  LISTÍ    U  NÁS  PADAJÍ  CENY

Platí pro všechny autorské čakrové pásy, které mám ve svojí nabídce.

Čakrové pásy sestavuji ze svých již hotových mandal dle přání zákazníka.

Jedná se o jedinečnou autorskou kombinovanou techniku s grafikou a malbou na speciálním plátně s tekutou laminací, doplněnou krásnými kameny polodrahokamů nebo barevnými sklíčky či třpytkami dle přání zákazníka. Pro zájemce můžu použít i speciální metalické a perleťové barvy, které dodávají čakrovému pásu netradiční vyzařování. Čakrové pásy lze lehce očistit vlhkým hadříkem.

Čakrový pás je uchycen nahoře a dole k ploché dřevěné laťce. Nahoře je pak přivázaná ozdobná kroucená šňůra, která zároveň tvoří oko pro zavěšení čakrového pásu na zeď. Na koncích kroucené šňůry, která splývá podél pásu směrem dolů, jsou navlečeny dřevěné korálky.

Ukázka čakrového pásu pověšeného na zdi. Lze pověsit v libovolné místnosti, kde je dostatek světla k tomu, aby vynikly originální složené obrazce v čakrovém pásu a zirkony nalepené ve středu každé jednotlivé mandaly.

Detail horní části čakrového pásu. Lišty jsou opatřeny bezbarvou lazurou na dřevo. Na koncích točené šňůry jsou navlečeny dřevěné a mačkané plastové korálky v duhové průhledné barvě.

Zakončení čakrového pásu dřevěnou lištou. Tato lišta je opatřena ochranným nátěrem bezbarvé lazury.

Detail čakrového pásu – středy jednotlivých mandal jsou opatřeny zářivým zdobícím zirkonem.

Výroba čakrového pásu je několikadenní záležitostí, není proto možné vyrobit čakrový pás ze dne na den na počkání.

Všechny komponenty potřebné k výrobě čakrových pásů nakupuji, výhradně, u českých dodavatelů.

Na začátku je nápad, který překreslím na papír a vytvořím si náčrtkový koncept. Potom tento motiv zpracovávám několik desítek hodin – nejdříve ručně, pak s použitím grafických programů na pc.

Hotový grafický návrh upravím pro tisk na plátno. Finální barvy čakrového pásu jsou krásné a zářivé jako vidíte na monitoru. Čakrový pás nazdobím zirkony, za příplatek i třpytkami, dalšími zirkony, barvami nebo kamínky.

Potom si musím nařezat dřevěné lišty do patřičných rozměrů. Takto nařezaným dřevěným lištám ohladím hrany pomocí smirkového papíru a začistím. Provedu první nátěr lazurou na dřevo. Na druhý den znovu očistím lišty smirkovým papírem a provedu druhý nátěr lazurou na dřevo. Teprve až po dalším dni můžu přilepit lišty lepidlem k čakrovému pásu. Lepidlo je nutné nechat zaschnout další jeden den.

Vrtáčkem provrtávám jednotlivé dřevěné korálky, abych do nich pohodlně navlékla zdobnou kroucenou šňůru. Ta slouží jako ucho na pověšení čakrového pásu. Konce zdobné kroucené šňůry zatavím, aby se nepáraly.

Pokud kliknete pravým tlačítkem myši na jednotlivé obrázky a dáte „zobrazit obrázek“, pak se Vám otevřou ve skutečné velikosti.

čakrový pás - kameny Energie polodrahokamů
čakrový pás s využitím medicíny sovy
čakrový pás se symbolem slonů, monády a Květu života
čakrový pás - Květ života Hexagram - Vesmír

Energie kamenů  – barevných polodrahokamů

Energie kamenů – polodrahokamů. Tento čakrový pás obsahuje energie polodrahokamů, které jsou přiřazeny k jednotlivým čakrám. Patří mezi nejvíce oblíbené.

Symbolika moudrosti jako magická medicína sovy

Symbolika moudrosti jako magické medicíny sovy. Sova je velmi silný symbol. Indiáni ji nazývají tajemnou matkou noci, ale také tajemnou matkou moci.

Symbolika štěstí – motiv
slona a Květu života

Symbolika štěstí – známý motiv slona, monády a Květu života. Společné využití symboliky slonů – pro štěstí s monádou tzv. posvátné geometrie – Květu života.

Posvátná geometrie Vesmír Květ života v kruhu

Posvátná geometrie – Květ života společně s kruhem na vesmírném pozadí, které jako Šalamounova pečeť, ukazuje na základní hermetické principy života.

čakrový pás- Květ života - posvátná geometrie
čakrový pás - Květ života - Vesmírné pozadí - Světlo
čakrový pás - Buddha sedící - meditující pozice
čakrový pás - Květ života - hexagram - kamenné pozadí

Posvátná geometrie
Květ života – barevné pozadí

Posvátná geometrie Květ života. Čakrový pás, který využívá velmi silného symbolu a energetického zářiče, tzv.  posvátné geometrie, jinak také nazývané – Květ života.

Posvátná geometrie
Květ života – Vesmír a světlo

Posvátná geometrie – Květ života. Čakrový pás, který disponuje jemnějšími kosmickými energiemi, využívá také Květ života, jako velmi silný energetický zářič.

Sedící Buddha v meditační pozici symbol osvícení

Sedící a meditující Buddha. Harmonizační mandalový čakrový pás s meditujícím Buddhou, který nesmírnou láskou a světlem prozařuje čtvrtou čakru.

Posvátná geometrie Květ života hexagram

Posvátná geometrie – Květ života – hexagram na  barevném kamenném pozadí. Šalamounova pečeť, ukazuje na základní hermetické principy života.

čakrový pás
Strom života
barevný kamenný podklad

Strom života – základní symbol všeho stvoření.


Jeho pevný kmen představuje svět a jeho větve sahají do nebe, kořeny jsou symbolem ukotvení. Spojení s  vesmírem, také s elixírem nebo bohatstvím veškerého života.

čakrový pás – Květ života Hexagram – Vesmír

Posvátná geometrie Vesmír Květ života v kruhu

Posvátná geometrie – Květ života společně s kruhem na vesmírném pozadí, které jako Šalamounova pečeť, ukazuje na základní hermetické principy života.

čakrový pás – Ganesha – Indický bůh blahobytu
a hojnosti

Indický bůh blahobytu a hojnosti – Ganésha

Je symbolem hojnosti, blahobytu, vyrovnanosti a celistvosti bytí. Jeho sloní hlava představuje sílu, věrnost a inteligenci. Naproti tomu jeho chobot značí schopnost rozlišování iluzí od skutečnosti.

čakrový pás – Pentagram na barevném kamenném pozadí

Pentagram – starobylý symbol vyrovnaných pěti elementů

Tento symbol je využívaný pro harmonizaci pěti elementů lidského těla nebo prostoru. Pentagram v kruhu má zesílenou ochrannou moc. Neotáčet naopak!

čakrový pás – Symbolika jednotlivých čaker a barev

Symboly jednotlivých čaker a příslušných barev na barevném kamenném podkladu

Čakrový pás, který využívá symboliku jednotlivých čaker podle tradiční čínské medicíny.
Pro srdeční čakru je zde použitá kombinace růžové a smaragdově zelené.
Lemování – bordura je ve zlatém provedení.

čakrový pás – Symbolika jednotlivých čaker a barev.

Symboly jednotlivých čaker a příslušných barev na vesmírném podkladu

Čakrový pás, který využívá symboliku jednotlivých čaker podle tradiční čínské medicíny.
Pro srdeční čakru je zde použitá kombinace růžové a smaragdově zelené.
Lemování – bordura je ve zlatém provedení.

čakrový pás – Část Květu života, tzv. Semeno života.

Semeno života, část Květu života na barevném kamenném podkladu

Čakrový pás, který využívá velmi silného symbolu a energetického zářiče, tzv. posvátné geometrie.
Pro srdeční čakru je zde použitá kombinace růžové a smaragdově zelené.
Lemování – bordura je ve stříbrném provedení.

čakrový pás – Část Květu života, tzv. Semeno života.

Semeno života, část Květu života na barevném kamenném podkladu

Čakrový pás, který využívá velmi silného symbolu a energetického zářiče, tzv. posvátné geometrie.
Pro srdeční čakru je zde použitá kombinace růžové a smaragdově zelené.
Lemování – bordura je ve stříbrném provedení.

Popis jednotlivých čaker a příslušných barev

Červená – barva první kořenové čakry. Dodává velké množství energie, aktivuje, zahřívá, probouzí životní energii. Pro vzletné povahy působí jako pevná půda pod nohama a podporuje, aby byly zrealizovány naše nápady a ideje. Je symbolem sexuální energie. Podporuje imunitní systém.

Oranžová – barva druhé sakrální čakry. Dodává životní radost a sílu, pohlcuje negativní energie. Je dobrá proti strachům, tiší pláč duše. Léčí pocity nedůvěry a nesebeúcty. Pomůže překonávat depresi a těžké životní okamžiky. Symbolizuje postoj k rodině a rodinnému životu, správné pochopení sexuálního života.

Žlutá – barva třetí čakry slunečního pleteně (solar plexu). Je veselá, živá, pronikavá a projasňující. Učí nás zdravému sebeprosazení, asertivitě, umět vyjádřit svůj vlastní názor a nemít výčitky svědomí. Léčí orgány trávicího traktu. Symbolizuje vitalitu a hojnost v životě, podporuje tvořivost.

Zelená – barva čtvrté srdeční čakry. Uklidňuje a harmonizuje nervovou soustavu. Jako barva srdeční čakry napomáhá k tvoření, proto taky platí, že umění je zhmotněná láska. Povzbuzuje přátelství, lásku a sounáležitost k okolí. Učí nás mít správné emoce v srdci, ne si je zdůvodňovat v hlavě.

Obrázky můžete zvětšit tak, že kliknete pravým tlačítkem myši na obrázek a zadáte otevření obrázku na nové kartě.

Modrá – barva páté krční, nebo chcete-li, komunikační čakry. Je to hlavní barva sebevyjádření ve všech oblastech. Výborně se osvědčilo její používání při různých problémech v komunikaci a sdělování. Uvolňuje mysl, aby se mohla otevřít intuici, propojuje srdce a rozum. Uklidňuje, uvolňuje a čistí.
Pozor!!! Příliš tmavě modrá symbolizuje fanatismus!

Fialově-modrá – barva šesté čakry – tzv. třetího oka. Probouzí mimosmyslové vnímání a intuici. Tato barva je aktivizujícím elementem, který uvádí člověka k hlubšímu poznání toho, kým opravdu je v souladu se čtvrtou čakrou – srdcem.

Purpurová – barva sedmé korunní čakry. Je duchovní barvou. Přináší inspiraci, pokoru a napomáhá meditacím. Zklidňuje hyperaktivní děti. Propojuje se zde barva první čakry – červená a šesté čakry – fialově-modrá. Je to propojední Země a Vesmíru. Všechna tato energie se setkává ve čtvrté čakře – srdci.

Monáda – je symbolem ženské a mužské energie JIN a JANG, která je součástí každého celku. Každý člověk má v sobě vnitřní ženu a vnitřního muže. Pokud nemá někdo vytvořený správný vztah ke svým vnitřním protějškům, pak se mu nedaří ani žít plnohodnotný vztah ke svému partnerovi či partnerce.

Harmonizací čaker získáváme lepší život ve všech oblastech, potkáváme ty správné lidi, kteří nám mají co nabídnout a v neposlední řadě procházíme těmi správnými situacemi, které nás obohacují o nové zkušenosti. Také nalézáme ta nejlepší řešení našich problémů.

Ceny za čakrové pásy naleznete ve spodní části tohoto ceníku.