Ceník služeb

Přehled cen za jednotlivé služby

Aby došlo k vyrovnání energií při mojí práci, požaduji od Vás peněžní odměnu. Pro objednané e-mailové výklady je cena vyšší, vzhledem k tomu, kolik mi to celkově zabere času. Nejdříve si sestavím osnovu, podle ní koncept a ten potom přepisuji do mailu. Podotýkám,… že píši hodně rychle a všema deseti prsty. Ale než se to všechno nachystá, připraví a dá se tomu všemu jakási konečná forma, zabere to mnohem víc času než výklad karet naživo, po telefonu či po skypu.

Odměna, kterou od Vás dostanu za očistu od omezujících karmických programů a kleteb nebo za metodu Regresní mapování paměti duše,… odpovídá velké pomoci pro Vás.

V ceně mých výkladových a poradenských služeb je také nahrávání celého výkladu na diktafon. Nahrávky posílám svým klientům přes úschovnu.cz, kde si je mohou stáhnout do počítače, aby si mohli svůj výklad karet nebo sezení, které jim nahraji, případně, znovu kdykoliv poslechnout.

M E G A   V E L K Á    V Ý K L A D O V Á    A K C E

 

AKCE  TRVÁ  DO  30. 11. 2020

Cena za individuální hodinový karetní výklad

Rozebrání situace v životě klienta včetně jeho nasměrování správným směrem, který je v souladu s jeho duší. Zahrnuje také několik otázek na Vaše dané téma. Výklad 12 tarotových karet + další doplňkové karty v počtu podle potřeby. Poradenství v oblasti čištění karmických bloků, rušení nežádoucích programů z minulosti. To vše jako nahrávka ve formátu mp3.

NYNÍ POUZE          800,- Kč

Hledáte zajímavý a netradiční dárek pro své blízké přátele?

Dárkový poukaz využijete nejen k Vánocům nebo k narozeninám.

Možnost vytvoření dárkového poukazu na jméno. Po zaplacení částky 800,- Kč na účet je vystaven dárkový poukaz na jméno.

Termín platnosti tohoto poukazu je 3 měsíce od data vystavení. To znamená, že do 3 měsíců od vystavení tohoto dárkového poukazu je nutné objednat se na výklad, aby poukaz nepozbyl platnosti.

Tento dárkový poukaz posílám e-mailem v běžném grafickém formátu *.pdf nebo *.jpg, aby si jej mohl člověk vytisknout z pohodlí svého domova. Na dárkovém poukazu je kód pro ověření.

V případě, že chcete poslat tento dárkový poukaz poštou v polstrované obálce, tak poštovné činí 65,- Kč.

Cena za individuální dvouhodinový karetní výklad

Rozebrání situace v životě klienta včetně jeho nasměrování správným směrem, který je v souladu s jeho duší. Zahrnuje několik otázek na Vaše dané téma a výklad tarotových a doplňkových karet. Poradenství v oblasti čištění karmických bloků, rušení nežádoucích programů z minulosti. Konkrétní návod na rušení nežádoucích programů z minulosti. To vše jako nahrávka ve formátu mp3.

NYNÍ POUZE    1.560,- Kč

Cena za individuální karetní výklad • dvě otázky

Zahrnuje dvě otázky na Vaše dané libovolné téma a výklad tarotových a doplňkových karet. To vše jako nahrávka ve formátu mp3.

NYNÍ POUZE    400,- Kč

Cena za karetní výklad poslaný e-mailem

Text výkladu s textovým obsahem na 2 A4

1.549,- Kč

Čištění a harmonizace prostoru • rušení nežádoucích programů a kleteb

Sezení – trvání 1 h

1.000,- Kč

Sezení – trvání 2 h

1.900,- Kč

Sezení – trvání 3 h

2.800,- Kč

Regresní mapování paměti duše

Sezení – trvání 1 h

1.000,- Kč

Sezení – za každou další započatou hodinu

1.000,- Kč

Ceny jsou platné od 1. 10. 2019.