Ceník služeb

Přehled cen za jednotlivé služby

Aby došlo k vyrovnání energií při mojí práci, požaduji od Vás peněžní odměnu. Pro objednané e-mailové výklady je cena vyšší, vzhledem k tomu, kolik mi to celkově zabere času. Nejdříve si sestavím osnovu, podle ní koncept a ten potom přepisuji do mailu. Podotýkám,… že píši hodně rychle a všema deseti prsty. Ale než se to všechno nachystá, připraví a dá se tomu všemu jakási konečná forma, zabere to mnohem víc času než výklad karet naživo, po telefonu či po skypu.

Odměna, kterou od Vás dostanu za očistu od omezujících karmických programů a kleteb nebo za metodu Regresní mapování paměti duše,… odpovídá velké pomoci pro Vás.

V ceně mých výkladových a poradenských služeb je také nahrávání celého výkladu na diktafon. Nahrávky posílám svým klientům přes úschovnu.cz, kde si je mohou stáhnout do počítače, aby si mohli svůj výklad karet nebo sezení, které jim nahraji, případně, znovu kdykoliv poslechnout.

V E L K Á    P R Á Z D N I N O V Á    S L E V A

AKCE  TRVÁ  DO  31. 8. 2020

Cena za hodinový karetní výklad

Rozebrání situace v životě klienta včetně jeho nasměrování správným směrem, který je v souladu s jeho duší. Zahrnuje také několik otázek na Vaše dané téma. Výklad 12 tarotových karet + další doplňkové karty v počtu podle potřeby.

NYNÍ POUZE 490,- Kč místo 800,- Kč

Cena za karetní výklad poslaný e-mailem

Text výkladu s textovým obsahem na 2 A4

1.549,- Kč

Rušení karmických programů a kleteb

Sezení – trvání 1 h

1.000,- Kč

Sezení – trvání 2 h

1.900,- Kč

Sezení – trvání 3 h

2.800,- Kč

Regresní mapování paměti duše

Sezení – trvání 1 h

1.000,- Kč

Sezení – za každou další započatou hodinu

1.000,- Kč

Ceny jsou platné od 1. 10. 2019.