Ceník služeb

Přehled cen za jednotlivé služby

Aby došlo k vyrovnání energií při mojí práci, požaduji od Vás peněžní odměnu. Pro objednané e-mailové výklady je cena vyšší, vzhledem k tomu, kolik mi to celkově zabere času. Nejdříve si sestavím osnovu, podle ní koncept a ten potom přepisuji do mailu. Podotýkám,… že píši hodně rychle a všema deseti prsty. Ale než se to všechno nachystá, připraví a dá se tomu všemu jakási konečná forma, zabere to mnohem víc času než výklad karet naživo, po telefonu či po skypu.

Odměna, kterou od Vás dostanu za očistu od omezujících karmických programů a kleteb nebo za metodu Regresní mapování paměti duše,… odpovídá této velké pomoci určené jenom pro Vás.

V ceně mých výkladových a poradenských služeb je také nahrávání celého výkladu na diktafon. Nahrávky posílám svým klientům přes úschovnu.cz, kde si je mohou stáhnout do počítače, aby si mohli svůj výklad karet nebo sezení, které jim nahraji, případně, znovu kdykoliv poslechnout.

Tyto nahrávky jsou určeny pro konkrétní klietny, kterým výklad karet nebo poradenství poskytuji. V žádném případě neslouží pro jiné lidi, než pro ty lidi, které se karetního výkladu a nebo poradenství či jiné hluboce očistné metody účastní.

ZÍSKEJTE  VÝHODNĚ  ZA  ZAVÁDĚCÍ  CENU  1.000,- Kč

100%  FUNGUJÍCÍ  NÁVODY

VE  SPECIÁLNÍCH  KOUČOVACÍCH  PROGRAMECH

NA  ODSTRANĚNÍ  KARMICKÝCH  BLOKŮ

NEJEN  VE  VAŠICH  RODECH

VYUŽIJTE  PROTO  TUTO  MIMOŘÁDNOU  NABÍDKU

NA  TENTO  VÝUKOVÝ  SEMINÁŘ  JEŠTĚ  DNES

Objednávky posílejte pouze na e-mail: harmonizace-caker@seznam.cz

KOUČOVACÍ  ON-LINE  SEMINÁŘ  PRO  OČISTU  A  ZRUŠENÍ

STARÝCH  NEŽÁDOUCÍCH  PROGRAMŮ  A  VZORCŮ  CHOVÁNÍ

Co  se  na tomto  speciálním  on-line  koučovacím  semináři  naučíte?

 

Rituály a meditace sloužící k propojení s pravou podstatou duše a ukotvení vnitřní síly v každé bytosti.

Přesné návody na to, jak se zbavit nežádoucích zastaralých vzorců chování, starých nefunkčních programů převzatých od Vašich předků. Zjištění a následné zrušení nevědomých programů, které Vás brzdí na Vaší cestě ke kvalitnímu životu.

Rozebrání jednotlivých programů a škodlivých vzorců a jejich následné rozpuštění a vyrušení. Máte možnost pochopit souvislosti ve Vašem životě, naučíte se pracovat s těmito skrytými programy a všechno Vám najednou začne zapadat do sebe jako skládačka.

V tomto výukovém programu obdržíte přesné návody a tipy včetně vedených meditací, které Vás dovedou k lepšímu a kvalitnějšímu životu, novým lidem, vyšším vibracím. Osvojíte si postupy našich dávných moudrých předků, kteří byli v souladu se svojí duší a přírodou.

Naučíte se spojit s podstatou svojí duše a využívat svůj potenciál naplno.

 

V těchto videonahrávkách naleznete přesné návody a tipy, které Vás dovedou k lepšímu a kvalitnějšímu životu, novým lidem, vyšším vibracím. Osvojíte si postupy našich dávných moudrých předků, kteří byli v souladu se svojí duší a přírodou. Naučíte se spojit s podstatou svojí duše a využívat svůj potenciál naplno.

 

Objednávky posílejte na e-mail: harmonizace-caker@seznam.cz

KOUČOVACÍ  VIDEONAHRÁVKY  PRO  LEPŠÍ  ŽIVOT

JSOU  ROZDĚLENY  DO  VÍCE  TÉMAT 

A  DALŠÍ  SE  PŘIPRAVUJÍ

Malá videoprezentace koučovacích programů pro lepší život.

Více v této videonahrávce …

KOUČOVACÍ  VIDEONAHRÁVKA  Č. 1

ČIŠTĚNÍ  KARMICKÝCH BLOKŮ  +  ROZPUŠTĚNÍ NEŽÁDOUCÍCH  PROGRAMŮ

V  RODOVÉ  LINII  ŽEN ŽENY I MUŽI

pouze 1.000,- Kč 

pouze 40 EUR 

KOUČOVACÍ  VIDEONAHRÁVKA  Č. 2

ČIŠTĚNÍ  KARMICKÝCH BLOKŮ  +  ROZPUŠTĚNÍ NEŽÁDOUCÍCH  PROGRAMŮ

V  RODOVÉ  LINII  MUŽŮ MUŽI I ŽENY

pouze 1.000,- Kč 

pouze 40 EUR 

KOUČOVACÍ  VIDEONAHRÁVKA  Č. 3

RUŠENÍ NEŽÁDOUCÍCH PROGRAMŮ

A SKRYTÉ MAGIE –  PRO ŽENY

pouze 1.000,- Kč 

pouze 40 EUR 

KOUČOVACÍ  VIDEONAHRÁVKA  Č. 4

RUŠENÍ NEŽÁDOUCÍCH PROGRAMŮ

A SKRYTÉ MAGIE –  PRO MUŽE připravuje se

pouze 1.000,- Kč 

pouze 40 EUR 

KOUČOVACÍ  VIDEONAHRÁVKA  Č. 5

ŽÍT ŠTASTNÝ, BOHATÝ

A NAPLNĚNÝ ŽIVOT připravuje se

pouze 1.000,- Kč 

pouze 40 EUR 

Děkuji, že soukromý odkaz na koučovací videonahrávky neposíláte nikomu, kdo finančně (nebo jinak energeticky) nesrovnal hodnotu této mojí práce. Pokud tak činíte bez mého svolení, vzniká tzv. energetická nerovnováha. V tom případě je to jen Vaše karma a nesete za toto podvádění plnou zodpovědnost. Pak se ovšem nemůžete divit tomu, co má tato energetická nerovnováha ve Vašem životě za nepěkné následky.

KARETNÍ  VÝKLADY  A  ROZBORY  VČETNĚ  PORADENSTVÍ   A  KOUČINGU

 

• AKCE •  NA  VÝKLADOVÉ  ROZBORY  Z  TAROTOVÝCH 
A  DOPLŇKOVÝCH  KARET

 

Vzhledem k tomu, že můj čas je stejně tak drahocenný jkao ten Váš, respektujte prosím přesný čas určený pro Vaši pomoc – tedy naše společné sezení.

Moje práce s Vámi  =  velká pomoc pro Vás


Děkuji za pochopení, Jana Arkana

DVĚ  OTÁZKY   karetní výklad + konzultace

Zahrnuje 2 jednoduché otázky na Vaše dané libovolné téma, kromě rozboru partnerského či jiného vztahu. Výklad tarotových a doplňkových karet. To vše jako nahrávka ve formátu mp3.

NYNÍ POUZE    400,- Kč

NYNÍ POUZE      17 EUR

ROZBOR  PARTNERSKÉHO  VZTAHU    karetní výklad + konzultace + poradna

Rozebrání partnerského či jiného vztahu v životě klienta včetně poradenství. Časově max. 45 min. Výklad tarotových karet + další doplňkové karty v počtu podle potřeby. To vše jako nahrávka ve formátu mp3.

NYNÍ POUZE    800,-  Kč

NYNÍ POUZE          32  EUR

PŮLHODINOVÝ  ROZBOR (30 min.) •  karetní výklad + konzultace + poradna

Rozebrání situace podle zadaného tématu. Zahrnuje 2 – 3 jednoduché otázky na Vaše dané téma, kromě rozboru vztahu.
Tak, aby se nepřekročil časový limit 30 min. Výklad tarotových karet s poradenstvím + další doplňkové karty v počtu podle potřeby. To vše jako nahrávka ve formátu mp3.

NYNÍ POUZE    600,- Kč

NYNÍ POUZE      24 EUR

ROZBOR + PORADENSTVÍ + KONZULTACE

NEJVÍCE OBLÍBENÉ

HODINOVÝ  ROZBOR (60 min.)  •  karetní výklad + konzultace + poradna

Rozebrání situace v životě klienta včetně jeho nasměrování správným směrem, který je v souladu s jeho duší. Zahrnuje také konzultaci, poradenství a když zbude čas, tak i nějakou otázku navíc. Rozebrání situace podle zadaného tématu. Zahrnuje 2 – 3 jednoduché otázky na Vaše dané téma, kromě rozboru vztahu.
Tak, aby se nepřekročil časový limit 60 min. Výklad tarotových karet s poradenstvím + další doplňkové karty v počtu podle potřeby. To vše jako nahrávka ve formátu mp3.Výklad tarotových karet + další doplňkové karty v počtu podle potřeby. To vše jako nahrávka ve formátu mp3.

NYNÍ  POUZE   1.000,-  Kč

 NYNÍ  POUZE     40  EUR

Hledáte zajímavý a netradiční dárek pro své blízké přátele?

Dárkový poukaz využijete nejen k Vánocům nebo k narozeninám.

Možnost vytvoření dárkového poukazu na jméno obdarovaného. Možnost volby mnou poskytovaných služeb a cen, které uvádím na svých swebových stránkách. Po zaplacení dohodnuté částky na účet je vystaven dárkový poukaz na jméno.
Termín platnosti tohoto poukazu je 3 měsíce od data vystavení. To znamená, že do 3 měsíců od vystavení tohoto dárkového poukazu je nutné objednat se na výklad, aby poukaz nepozbyl platnosti. Tento dárkový poukaz posílám e-mailem v běžném grafickém formátu *.pdf nebo *.jpg, aby si jej mohl člověk vytisknout z pohodlí svého domova. Na dárkovém poukazu je kód pro ověření. V případě, že chcete poslat tento dárkový poukaz, vytištěný na lesklém fotopapíru se zaoblenými rohy, poštou v polstrované obálce, tak poštovné činí 80,- Kč.

Ukázka toho, jak může vypadat takový dárkový poukaz vystavený na jméno. Částka je libovolně volitelná podle ceníku služeb.

Koučing v oblasti rozvoje osobnosti

Sezení trvání 1 h

1.000,- Kč

Sezení – trvání 2 h

1.900,- Kč

Čištění a harmonizace prostoru • rušení nežádoucích programů a kleteb

Sezení trvání 1 h

1.000,- Kč

Sezení trvání 2 h

1.900,- Kč

Sezení trvání 3 h

2.800,- Kč

Hlubinné mapování paměti duše

Sezení trvání 1 h

1.000,- Kč

Sezení za každou další započatou hodinu

1.000,- Kč

Ceny jsou platné od 1. 6. 2021.