Andělské kartičky

Andělské energetické léčivé kartičky

 
Jedná se o zmenšeniny mých energetických obrazů ve formě

zalaminovaných kartiček ve fólii, v praktické kapesní velikosti 58 x 97 mm. Kartičky mají krásně zakulacené rohy a jsou omyvatelné vlhkým hadříkem.
U každé jednotlivé kartičky je na spodní nebo boční straně (záleží jak je formát orientovaný) popis, k čemu daná kartička slouží, jaká energetická centra v lidském těle aktivuje nebo zklidňuje.

Obrázek na kartičce funguje jako silný energetický zářič, který můžete nosit u sebe, např. v peněžence, v dokladové knížce, v kapse a nebo si jej můžete položit třeba na noční stolek před usnutím a nechat andělský energetický obrázek na sebe působit.

Kartičky jsou zaktivovány pomocí andělských a archandělských energií, které prostupují do obrázků a dokážou měnit staré zaběhané a nefunkční struktury energií.

Je důležité nehodnotit obrázky po umělecké stránce, ale dovolit jim působit tam, kde mají a jak mají.

Kartičky uveřejněné na internetu jsou opatřeny vodoznakem, který narušuje působení obrázku a připomíná autorská práva.

Vybírat kartičky by si měl každý podle toho, který obrázek ho nejvíce zaujme, takto si intuitivně zvolí to nejlepší, co potřebuje.
 
Andělské energetické kartičky naleznete také v hlavním menu v Galerii.
Všechny obrazy, kartičky a mandaly jsou mým výtvorem a jedinečným výrobkem. Každý tento vzor je chráněn autorským zákonem. Může proto být používán výhradně pro soukromé účely. Použití grafiky či textu pro vytváření dalších produktů, publikací nebo pro komerční účely či marketingové využití, je zakázáno!
 
Cena za 1 ks – 69,- Kč
 
V případě, že objednáte 3 a více ks, snižuje se cena za 1 ks na 56,- Kč.
(+ poštovné dle sazebníku České pošty)
 
V nabídce jsou následující andělské energetické léčivé kartičky, které naleznete v hlavním menu v Galerii: 
 
Záliv nesobecké lásky
Dodává do života energii nesobecké lásky,

pročišťuje, posiluje a harmonizuje energie
4. čakry – srdce.
Učí člověka nesobeckému postoji k druhým i sobě samému.
Cesty ke světlu – růžové
Podporuje správný rozvoj a využití energií spodních čaker v životě. Má schopnost velmi silně nabíjet tvořivými energiemi. Dává člověku chuť a naději do života. Učí nesobeckému jednání v souladu se srdcem.
Roh hojnosti
Velmi dobře aktivuje a harmonizuje energie podle východního učení o energiích FENG-ŠUEJ, zejména vhodný je v sektoru PENÍZE A BOHATSTVÍ. Motiv rohu hojnosti přináší do života hojnost nejen v oblasti financí, ale také v oblastech ostatních.
Rozkvetlá louka zalitá sluncem
Pomáhá rozvoji osobnosti a sebepoznání. Harmonizuje všechna energetická centra v těle. Je velmi energetizující a také velmi silně nabíjející, dodává vitalitu a chuť do života.
Tento obrázek se také skvěle hodí pro aktivaci prostoru podle východního učení o energiích FENG – ŠUEJ např. do sektoru DĚTI, TVOŘIVOST A BUDOUCNOST, dále BOHATSTVÍ A HOJNOST a také CÍLE, SLÁVA A UZNÁNÍ.
Energie ženy
Podporuje správný rozvoj a využití ženské energie v životě. Obsahuje hodně jinové energie, zjemňuje osobnost člověka v souladu
se 4. čakrou – srdcem.
Anděl lásky
Dodává do života energii nesobecké lásky,
posiluje a harmonizuje energie 4. čakry – srdce.
Učí člověka nesobeckému postoji k druhým.
Sluneční anděl
Umocňuje a posiluje vitalitu člověka, posiluje 3. čakru v souladu se 4. čakrou – srdcem. Mírní zažívací problémy, dodává člověku elán a chuť do života.
Andělské snění
Napomáhá celkovému zklidnění a uvolnění organismu, harmonizuje a posiluje energie 4. čakry – srdce, učí člověka lehkosti bytí v životě.
Neznámé počátky 01
Umocňuje energii osobnosti člověka v souladu s univerzem, posiluje 5. čakru (osobnost), v souladu se 4. srdeční čakrou. Je nositelem silné ochranné energie archanděla Metatrona.
Neznámé počátky 02
Pomáhá správnému rozhodování, aktivuje a posiluje 5. čakru a 6. čakru (třetí oko), rozvíjí osobnost člověka v souladu s jeho nitrem – 4. čakrou (srdcem).
S nadějí
Dodává naději a pozitivní energie do života, posiluje a harmonizuje energie 4. čakry – srdce.
Učí člověka nesobecké univerzální lásce.
Jeskyně poznání
Má uklidňující vliv, posiluje a harmonizuje energie srdeční 4. čakry. Je velmi vhodný k meditaci a pro relaxaci.
Učí člověka vnímat život více srdcem než-li rozumem.
Rubínový anděl
Pomáhá harmonizovat energie v 1. a 2. čakře.
Mírní menstruační bolesti a dodává člověku potřebnou základní životní energii.
Měsíční skála
Je vhodný pro aktivaci a posílení potlačené ženské energie. Umožňuje lepší pochopení ženské duše. Apeluje na vnitřní krásu duše ženy. Rozvíjí přirozenou ženskou intuici.
Pohlcovač negativní energie
Pohlcuje veškeré negativní energie z okolí.
Dodává člověku chuť do života, jiskru a pružnost
v chování a jednání.
Ke světlu
Harmonizuje energie 5. čakry, napomáhá otevření 6. čakry (třetího oka), rozvíjí správnou intuici. Zachycuje ochranné energie archanděla Michaela a archanděla Metatrona.
Dobrá volba
Pomáhá rozvoji osobnosti, harmonizuje energie 5. čakry, pomáhá při bolestech hlavy, dobře působí proti migrénám. Učí člověka používat intuici, otevírá 6. čakru – třetí oko.
Správný směr
Pomáhá rozvoji osobnosti, harmonizuje energie 5. čakry, pomáhá uzemnění a ukotvení osobnosti v životě. Učí člověka používat intuici, otevírá 6. čakru – třetí oko.
Do nitra
Harmonizuje energie srdeční 4. čakry, posiluje krevní oběh. Učí člověka koncentrovat energii do srdce, podporuje správné prociťování situace, uvědomování si pocitové oblasti v životě.
Je velmi vhodný k celkové relaxaci
a také k meditacím. Uklidňuje člověka ve stresové situaci. Dodává člověku chuť a jiskru do života.
Barevné ladění
Harmonizuje všechna energetická centra v lidském těle.
Je vhodný také jako účelná dekorace pro harmonizaci prostoru, bytu nebo kanceláře.
Anděl znovuzrození
Umocňuje energii osobnosti člověka, posiluje 5. čakru v souladu se srdcem. Učí člověka novému pohledu na svět a novému postoji k životu samotnému. Rozvíjí intuici.
Vesmírné putování
Pomáhá rozvoji osobnosti, harmonizuje energie 5. čakry, pomáhá otevření 6. čakry – třetího oka. Zachycuje ochranné energie archanděla Michaela a archanděla Metatrona.
Cesta k sobě
Vede člověka k sebepoznání, pomáhá rozvoji osobnosti, harmonizuje energie 5. čakry, pomáhá otevření 6. čakry. Obsahuje silné ochranné energie archanděla Michaela.
Harmonizace spodních čaker
Dodává energii do spodních čaker, harmonizuje energie 1., 2. a 3. čakry v souladu se 4.čakrou – srdcem. Je vhodný pro léčení ledvin a urologických problémů.
Hadí síla
Je vhodný pro aktivaci a posílení energií v 1. a 2. čakře. Pomáhá člověku správně využívat, usměrňovat a rozvíjet základní energie v jeho životě.

 

Andělé ženské osobnosti
Dodává energii a vitalitu, pomáhá pochopit duši ženy. Harmonizuje energie 3. čakry – solar plexu, významně také podporuje 5. čakru – osobnost, v souladu s energiemi 4. čakry – srdcem. Je vhodný zejména pro pochopení
ženské stránky osobnosti, jak u žen, tak u mužů.
Ukazuje cestu k nitru ženy, tedy cestu k ženské duši.
Cesta za světlem
Pomáhá rozvoji osobnosti, harmonizuje energie 5. čakry, otevírá 6. čakru – tzv. třetí oko, dále také rozvíjí správnou intuici v souladu se 4. čakrou – srdcem. Obraz zachycuje v sobě velmi silné ochranné energie mocných archandělů Michaela a Metatrona. Vyzařuje také léčivé energie archanděla Rafaela.

Modré vědomí
Rozvíjí správnou intuici, pomáhá rozvoji osobnosti, harmonizuje energie 5. čakry, pomáhá otevření 6. čakry. Zahrnuje silné energie archanděla Michaela a Metatrona.