Harmonizační mandaly

 

Jak moje mandaly vznikají?

 

Vytvářím mandaly k harmonizaci čaker v lidském organismu a nebo v prostoru.
Jedná se o autorskou kombinovanou techniku s grafikou a malbou na plátně, doplněnou krásnými kameny polodrahokamů nebo barevnými sklíčky či třpytkami. Pro zájemce můžu použít i speciální metalické a perleťové barvy, které dodávají obrazu netradiční vyzařování.


Lidem vytvářím i mandaly podle slunečního znamení v horoskopu. Pro harmonizaci domů či bytů dokážu vytvořit mandaly nebo obrazy na podporu žádoucího sektoru podle Feng- Šuej.

Pokud má někdo pocit, že si někde stáhuji obrázkové šablony, pak všechny tyto pochybovače musím zklamat v tom, že si veškeré obrázky maluji výhradně sama. Proto se na všechny moje obrazy vztahují autorská práva.

Nejdříve si navrhnu nějaký motiv a nakreslím ho tužkou na papír. Tento obrázek obtáhnu černou tuší nebo silnějším fixem. Vzniklý motiv potom překreslím na skle tenším fixem s tím, že přidám další detaily.

 

Grafická podoba mandaly – Kůň prosperity a úspěchu. Je vhodný do pracovny, nad pracovní stůl. Přináší prosperitu a úspěch v podnikání
a pracovních záležitostech. Provedení v několika barevných variantách. Orientace koně je možná i opačná. Kůň by měl vyskakovat směrem do místnosti ne však někam ven z místnosti. 

Finální podoba mandaly – Kůň prosperity a úspěchu.
Mandala je dozdobená třpytkami, flitry, zlatou barvou, zlatými glitry, barvou svítící ve tmě a polodrahokamy (citrín, smaragd, křišťál, onyx, achát). Kameny je možnost po domluvě nahradit i jinými, které mám dostupné. Můžete se podívat do galerie, která barevná varianta je Vám nejbližší.

Výsledný obrázek motivu převádím do digitální podoby a pracuji s ním na celkové kompozici mandaly. Výsledkem je jedinečný autorský obraz s harmonickým vyzařováním.

Tyto mandaly jsou otestovány pomocí virguly panem biotronikem Kordinou, který hledal v mém obydlí negativní zóny a přitom mi potvrdil velmi silné léčivé vyzařování mých obrazů. Menší formáty mandalek se dají výborně využít jako energetické zářiče.
Jedná se o laminované karty ve velikosti cca 14 x 14 cm a 20 x 20 cm, které se dají využít i jako netradiční prostírání. Tyto mandaly potom představují účinné nabíječe vody či nějakého pokrmu nebo i léků. Voda má nádhernou schopnost, příjímat vlastnosti ze svého okolí. Proto je dobré si nabíjet vodu ze studánky pomocí těchto energetických zářičů.
Vyrábím i tzv. čakrové pásy, které slouží k harmonizaci prostoru i těla podle učení Feng – Šuej.
Mandaly jsou většinou čtvercového formátu, ale je možné se domluvit i na obdélníkovém formátu.

Na ukázku uvádím některé mandaly ze svojí tvorby.

Svoje grafické výtvory v digitální podobě v žádném případě druhé straně neposkytuji, ani neprodávám. Berte to tedy na vědomí. Proto jsou všechny obrázky na mých webových stránkách chráněny vodoznakem.

Další moje mandaly naleznete na tomto webu v menu v Galerii.

Všechny obrazy, kartičky a mandaly jsou mým výtvorem a jedinečným výrobkem. Každý tento vzor je chráněn autorským zákonem. Může proto být používán výhradně pro soukromé účely. Použití grafiky či textu pro vytváření dalších produktů, publikací nebo pro komerční účely či marketingové využití, je zakázáno!

 

Ceny za mandaly na plátně v udané velikosti naleznete ZDE

 

Další příplatek vzniká podle doplňujících požadavků zákazníka za použití polodrahokamů, zirkonů, skleněných kamínků, barev svítících ve tmě, glitrů, třpytek a dalších doplňků, které mandalám dodávají nezpochybnitelné kouzlo.

 

Ceny za zalaminované nabíjecí energetické karty
v udané velikosti:

 

14 x 14 cm……….. 92,- Kč


20 x 20 cm…….. 128,- Kč

Mandala ze série klasických horoskopů. Na ukázku zde vidíte znamení VAH.

Mandala s motivy Vesmíru, Květu života a hexagramu se svojí trojjedinností.

Sháníte netradiční prostírání? Pak jste zde správně.

Ceny za prostírání jsou individuální. Objednávka obsahuje nejméně 4 ks prostírání s libovolným, mnou vytvořeným obrázkovým motivem.

Prostírání, ve velikosti 25 x 25 cm, které je vyrobeno grafickým potiskem na speciální textilní, pogumovaný materiál, se prodává
v ceně od
, 385,- Kč (4 ks).

Máte zájem o jiný formát prostírání?

Napište mi nebo zavolejte a vězte, že se spolu domluvíme na dalším postupu i rozumné ceně. Uvítám Vaše tipy a nápady.

 

Je libo originální a jedinečnou záložku?

 

Je možné vyrobit také záložku do knížky s motivem mandaly. Mandala na lidi působí jako energetický zářič při čtení jejich oblíbené knížky. Nebo si můžete vybrat jiné motivy, které naleznete na tomto webu v Galerii.
Ceny za zalaminované záložky s energetickým zářičem s libovolným motivem,
který mám v nabídce svých mandal na tomto webu v Galerii.


6 cm x 18 cm ……………………….. 38,- Kč

8 cm x 18 cm ……………………….. 51,- Kč

 

Můžete mi napsat podrobný popis toho, co byste si představovali.

 

Na další stránce Vám budu prezentovat, co jsou a jak vznikají harmonizační čakrové pásy.