Vítejte na mých stránkách!

Již od dětství jsem ráda malovala a tvořila a postupně, jak jsem dospívala, tak jsem cítila, že bych to měla dělat nejen pro sebe, ale také pro ostatní lidi.

Důležité je malovat nebo tvořit s láskou. A bez ní by to snad ani nešlo. V té době jsem však ještě netušila,… že dokážu malovat obrazy, které mají léčivé účinky. Jsou malovány s poselstvím andělů, které v barvách přenáším do jednotlivých obrazů. Barvy v obrazech pak působí na člověka svými uklidňujícími a harmonizačními účinky. Využívám různých výtvarných a malířských technik, nejčastěji pro individuální práci podle data narození a jména, používám barevné pastely.

Obrazy působí velmi blahodárně nejen na zdraví a duši člověka a harmonizují energie v čakrách, ale jsou také vhodné jako dekorace do pokojů a místností, kde se s jejich pomocí docílí harmonie prostředí a člověk má v zápětí i lepší pocity a najednou se mu začne v životě víc dařit.

Pro dekorační účely však raději sáhnu po barvách, ať už olejových nebo akrylátových, ... hlavně, když se výsledek líbí a přináší lidem lásku, zdraví, radost, hojnost a harmonii. Doma jsem si také zharmonizovala prostory prostřednictvím obrazů a dekorací podle východního učení Feng - Šuej a výsledky se dostavily během několika týdnů. Ráda všem, kdo mě o to požádají, předám poselství ve svých namalovaných obrazech.

Obrazy, které jsem uveřejnila na svých internetových stránkách, jsou chráněny před poškozováním autorských práv tím, že jsem do každého svého obrázku vložila logo svojí firmy, které ruší léčivé energetické vyzařování a obrázek se stává znehodnoceným.

Mým velkým přáním je, aby moje obrazy změnily život každému, kdo jej považuje za utrpení,... na místo plné lásky, kde se člověk cítí zdravý, šťastný a spokojený a jeho život ho naplňuje ve všech směrech.


s láskou Jana Rajecká