Kdo jsem

Vytvářím pro Vás jedinečné harmonizační obrazy s andělským poselstvím, vhodné do soukromých i komerčních prostor. Je zde několik aspektů, díky kterým vím, že mám napojení na vyšší andělské bytosti. To později vysvětlím ve svém příběhu, o který se nyní s Vámi ráda podělím.

Již od dětství jsem ráda malovala a tvořila a postupně, jak jsem dospívala, tak jsem cítila, že bych to měla dělat nejen pro sebe, ale také pro ostatní lidi. Zkrátka, že mám svůj dar sdílet s více lidmi.

Malování bylo vždy pro mě něčím, co mě skutečně naplňovalo. Už na základní škole jsem v oblasti výtvarného tvoření byla velmi úspěšná. Vzpomínám si na okamžik, kdy jsem ve školní družině malovala ostatním dětem různá zvířátka na přání. Paní učitelka byla velmi překvapená, že dokážu tak vystihnout výraz zvířat, tvar jejich těla a dynamiku pohybu.

Nejraději jsem malovala koně, psy a kočky, které jsem milovala od malička. Díky svojí fotografické paměti (konkrétně – na zvířata) jsem namalovala řadu zvířecích miláčků svým přátelům a známým.

Jednorožec pro správné zastavení se

Tajemný purpurový jednorožec

Později jsem začala tvořit obrazy abstraktnějšího rázu, které většinou odrážely v sobě přesně to, co jsem v daný okamžik nejvíce potřebovala. Proto v mých obrazech nenajdete negativní emoce, ale jen pozitivní energie, které jsou mi dány shora od vyšších andělských bytostí. Cítila jsem vedení, které mi ukazovalo stále přesvědčivěji životní cestu, kterou se mám vydat.

Bohužel, rodiče nebyli mému talentu a daru naklonění, tak jsem jako poslušná holčička, začala plnit sny svých rodičů a šla studovat, dle jejich přání, na ekonomku. Pro mě, jako kreativní bytost s mimosmyslovým vnímáním, to bylo, skutečně, chápáno jako nějaký nespravedlivý trest.

Z cyklu „I stromy mají duši“ – oliva

Z cyklu „I stromy mají duši“ – jeřabina

Jak běžel čas, tak jsem si, nakonec, našla cestičku k tomu, co bylo kreativní a co mě skutečně naplňovalo a hlavně bavilo. Začala jsem zpracovávat u sebe témata strachu, čistila jsem rodové linie a všechny negativní a destrukční programy až jsem objevila svoji vnitřní sílu a postupně jsem uplatňovala svoje schopnosti a vize v praxi. Udělala jsem si rekvalifikaci na grafiku a design a opustila jsem tak zcela ekonomický směr. Reklamní grafikou a designem se zabývám dodnes.

Neznámé počátky  • 01

Pohlcovač negativních energií

Ale zpět k malování,…
Nejdůležitější pro mě je malovat nebo tvořit s láskou. A bez ní by to snad ani nešlo. V době, kdy mi bylo asi dvacet let, jsem však ještě netušila,… že dokážu malovat obrazy, které mají harmonizační účinky. Jsou malovány s poselstvím andělů, které v barvách přenáším do jednotlivých obrazů.

Asi se ptáte, jak jsem na to přišla? Nikdy nemaluji, když mám špatnou náladu. Vždycky než něco maluji, tak mám silné nutkání pouštět si a poslouchat harmonizační hudbu. Potom v jakémsi změněném stavu vědomí začnu mít vize. Vidím velmi často obrazy v takových barvách, jako by byly z jiného světa. Potom začínám tvořit. Při tomto procesu potřebuji klid, abych nebyla ničím a nikým rušena. Obraz vznikne spontánně, ne nuceně, většinou ani netuším jak. 

Barvy v obrazech pak působí na člověka svými uklidňujícími a harmonizačními účinky. Využívám různých výtvarných a malířských technik, nejčastěji pro individuální práci podle data narození a jména, používám barevné pastely.
 

Sluneční anděl

Anděl čistoty duše

Pro dekorační účely však raději sáhnu po barvách, ať už olejových nebo akrylátových, … hlavně, když se výsledek líbí a přináší lidem lásku, zdraví, radost, hojnost a harmonii. Doma jsem si sama zharmonizovala prostory prostřednictvím obrazů a dekorací podle východního učení Feng – Šuej a výsledky se dostavily během několika týdnů. Ráda všem, kdo mě o to požádají, předám poselství
ve svých namalovaných obrazech.

Obrazy působí velmi blahodárně nejen na zdraví a duši člověka a harmonizují energie v čakrách, ale jsou také vhodné jako dekorace do pokojů a místností, kde se s jejich pomocí docílí harmonie prostředí a člověk má v zápětí i lepší pocity a najednou se mu začne
v životě víc dařit.

Tiché pozorování – metalická plastika na sololitové desce.

Síla přítomného okamžiku – metalická plastika na sololitové desce.

V galerii naleznete také metalické plastické obrazy s blýskavým efektem, které se nejlépe hodí do moderních domovů, či do prostor pro různá obchodní jednání, do zasedacích místností, prostorných vstupních hal, restaurací nebo galerií. Tyto obrazy jsou malovány také zcela intuitivně, bez vměšování myšlenek. Jsou to také díla s hlubším duchovním poselstvím. Obrazy vytvářím jedinečnou autorskou technikou, která ve finále velmi umocňuje hloubku obrazu.

Obrazy, které jsem uveřejnila na svých internetových stránkách, jsou chráněny před poškozováním autorských práv.

Všechny obrazy, kartičky a mandaly jsou mým výtvorem a jedinečným výrobkem. Každý tento vzor
je chráněn autorským zákonem. Může proto být používán výhradně pro soukromé účely. Použití grafiky či textu pro vytváření dalších produktů, publikací nebo pro komerční účely či marketingové využití, je zakázáno!

Obrazy fungují na principu silného energetického zářiče a mají ochrannou, povzbuzující, podporující, aktivující nebo v některých případech (kde je to žádoucí) i tlumící či uzemňující energii.

Jsou zaktivovány pomocí andělských a archandělských energií, které prostupují při malování do obrazů a dokážou měnit staré zaběhané a nefunkční struktury energií. O tomto daru jsem se dozvěděla až v dospělosti od jedné paní léčitelky. Jsem jí za tyto informace velmi vděčná. Také mě jednou navštívil psychotronik s virgulí a sdělil mi, jakou mají moje obrazy sílu. Říkal, že se s tím ještě nikde nesetkal, aby obrazy tak silně vyzařovaly. Také u něj jsem za tato sdělení velmi ráda.

Víla Listopadka – ochránkyně zahrady
(čelní pohled)

Víla Listopadka – ochránkyně zahrady
(boční pohled)

Našla jsem zalíbení a naplnění i v sochařské tvorbě. Vytvářím různé sochy a plastiky, které slouží nejen jako originální dekorace, ale především jako ochránci domovů a zahrad.

Samotnou by mě ani ve snu nenapadlo, že mám takový obrovský dar. Je důležité nehodnotit tyto obrazy po umělecké stránce, ale dovolit jim působit tam, kde mají a jak mají.
 

Obrazy jsou hodnotné tím, jak pomáhají. Jejich užitková hodnota je tedy mnohem vyšší než je jejich prodejní cena.

O tom se můžete přesvědčit sami v menu, v záložce Recenze od klientů.
 

Mandala s motivem semene života

Mandala s motivem citrínu a žlutého achátu

Mým velkým přáním je, aby moje obrazy změnily život každému, kdo jej považuje za utrpení,… na místo plné lásky, kde se člověk cítí zdravý, šťastný a spokojený a jeho život ho naplňuje ve všech směrech.

S láskou Jana Rajecká …

Všechny svoje dotazy pište a posílejte na e-mail: harmonizace-caker@seznam.cz

Děkuji Vám všem, kteří jste dočetli text až do konce. Třeba jsem v některých z Vás zažehla malinkou jiskřičku naděje na lepší budoucnost.

Na další stránce se podívejte na to, co jsou osobní obrazy a jak vznikají.