Kdo jsem

Vytvářím pro Vás jedinečné harmonizační obrazy s andělským poselstvím, vhodné do soukromých i komerčních prostor. Je zde několik aspektů, díky kterým vím, že mám napojení na vyšší andělské bytosti. To později vysvětlím ve svém příběhu, o který se nyní s Vámi ráda podělím.

Již od dětství jsem ráda malovala a tvořila a postupně, jak jsem dospívala, tak jsem cítila, že bych to měla dělat nejen pro sebe, ale také pro ostatní lidi. Zkrátka, že bych měla svůj dar sdílet s více lidma.

Malování bylo vždy pro mě něčím, co mě skutečně naplňovalo.

Nejraději jsem malovala zvířata, převážně to byli koně, psi a kočky, které jsem milovala od malička. Pro svoje známé a kamarádky to byly nejčastěji portréty jejich zvířecích miláčků, ať už kočiček, pejsků, králíčků, morčátek či drobnějších křečků …

 

Později jsem začala tvořit obrazy abstraktnějšího rázu, které většinou odrážely v sobě přesně to, co jsem v daný okamžik nejvíce potřebovala. Proto v mých obrazech nenajdete negativní emoce, ale jen pozitivní energie, které jsou mi dány shora od vyšších andělských bytostí. Cítila jsem vedení, které mi ukazovalo stále přesvědčivěji životní cestu, kterou se mám vydat.

Bohužel, rodiče nebyli mému talentu a daru naklonění, tak jsem jako poslušná holčička, začala plnit nesplněné sny svých rodičů a šla studovat, dle jejich přání, na střední ekonomickou školu.

No, ale jak běžel čas, tak jsem si, nakonec, našla cestičku k tomu, co bylo kreativní a co mě skutečně naplňovalo a hlavně bavilo.

Moji duši naplňuje také tvorba originálních zahradních a interiérových sošek či plastik, které slouží nejen jako dekorace, ale plní i úlohu ochránců domova a zahrady.

Jednorožec pro správné zastavení se

Tajemný purpurový jednorožec

Protože jsem ve svém původním zaměstnání necítila naplnění, hledala jsem něco více kreativního. Ve finále jsem se v roce 2002 dostala k reklamní grafice a designu, což bylo pro moji duši velmi uspokojivé a naplňující. V tomto oboru i nadále pracuji a využívám mnohaleté zkušenosti ve svojí grafické a designérské praxi. Takže se mi podařilo spojit příjemné s užitečným. Kromě toho se zajímám i o alternativní způsoby uzdravování duše. To také vyplývá už z dětství, kdy jsem mívala předtuchy a věštecké sny. Ve svých patnácti letech jsem si z časopisu vystříhala svoje první vykládací karty. Fascinovalo mě, jak jsou propojeny principy čtyř elementů a začala jsem postupně vidět svým vnitřním zrakem také principy duše u ostatních lidí.

Z cyklu „I stromy mají duši“ – oliva

Z cyklu „I stromy mají duši“ – jeřabina

Moje tvorba odráží v sobě energie, které jsou vhodné pro harmonizaci čaker, působí blahodárně na zdraví a duši člověka a jsou vhodné jako originální dekorace do pokojů a místností, kde se s jejich pomocí docílí harmonie prostředí. Člověk se takto dostává do  vyšších vibrací a jeho život dostává nový a lepší směr.

Neznámé počátky  • 01

Pohlcovač negativních energií

Obrazy a jejich energie jsou jedinečné a tolik pomáhají …

Sluneční anděl

Anděl čistoty duše

Našla jsem zalíbení a naplnění i v sochařské tvorbě. Vytvářím různé sochy a plastiky, které slouží nejen jako originální dekorace, ale především jako ochránci domovů a zahrad.

Víla Listopadka – ochránkyně zahrady
(čelní pohled)

Víla Listopadka – ochránkyně zahrady
(boční pohled)

V galerii naleznete také metalické plastické obrazy s blýskavým efektem, které se nejlépe hodí do moderních domovů, či do prostor pro různá obchodní jednání, do zasedacích místností, prostorných vstupních hal, restaurací nebo galerií. Tyto obrazy jsou malovány také zcela intuitivně, bez vměšování myšlenek. Jsou to také díla s hlubším duchovním poselstvím. Obrazy vytvářím jedinečnou autorskou technikou, která ve finále velmi umocňuje hloubku obrazu.

Obrazy, které jsem uveřejnila na svých internetových stránkách, jsou chráněny před poškozováním autorských práv.

Všechny obrazy, kartičky a mandaly jsou mým výtvorem a jedinečným výrobkem. Každý tento vzor
je chráněn autorským zákonem. Může proto být používán výhradně pro soukromé účely. Použití grafiky či textu pro vytváření dalších produktů, publikací nebo pro komerční účely či marketingové využití, je zakázáno!

Moje obrazy, mandaly, plastiky,… fungují na principu silného energetického zářiče a mají ochrannou, povzbuzující, podporující, aktivující nebo v některých případech (kde je to žádoucí) i tlumící či uzemňující energii.

Jsou zaktivovány pomocí andělských a archandělských energií, které prostupují při malování do obrazů a dokážou měnit staré zaběhané a nefunkční struktury energií. O tomto daru jsem se dozvěděla až v dospělosti od jedné paní léčitelky. Jsem jí za tyto informace velmi vděčná. Také mě jednou navštívil psychotronik s virgulí a sdělil mi, jakou mají moje obrazy sílu. Říkal, že se s tím ještě nikde nesetkal, aby obrazy tak silně vyzařovaly. Také u něj jsem za tato sdělení velmi ráda.

Tiché pozorování – metalická plastika na sololitové desce.

Síla přítomného okamžiku – metalická plastika na sololitové desce.

Samotnou by mě ani ve snu nenapadlo, že mám takový obrovský dar. Je důležité nehodnotit tyto obrazy po umělecké stránce, ale dovolit jim působit tam, kde mají a jak mají.
 

Obrazy jsou hodnotné tím, jak pomáhají. Jejich užitková hodnota je tedy mnohem vyšší než je jejich prodejní cena.

O tom se můžete přesvědčit sami v menu, v záložce Recenze od klientů.
 

Mandala s motivem semene života

Mandala s motivem citrínu a žlutého achátu

Zkušenosti v různých duchovních technikách jsem získávala od svých dvaceti let, kdy jsem začínala Silvovou Metodou. O dva roky později se k tomu přidal seminář Reiki I. stupně, za další dva roky Reiki II. stupně, Modrá alfa a další.
Potom už jsem jen studovala hromady knih a čerpala informace z astrologie, numerologie, sociologie, psychologie, rodinných konstelací, magie živlů, karet, run a dalších oborů, které jsou úzce spjaty s tajemnem a našimi životy. Mezi třicátým a čtyřicátým rokem mého věku se mi dostaly do rukou knihy od známého amerického hypnoterapeuta Michaela Newtona, které mě uchvátily natolik, že jsem se nyní začala věnovat komplexní hlubinné čistící metodě – mapování paměti duše.

Tato metoda pomáhá lidem nahlédnout do období těsně před inkarnací, kde často vznikají různé smlouvy a dohody mezi jednotlivými dušemi, které pak neblahým zůsobem ovlivňují život jedince. Je to interaktivní metoda, proto ji nemohu provádět na dálku.

Co ale můžu úspěšně provozovat na dálku je karmický rozbor osobnosti, výklady karet s numerologickými rozbory, určení principu duše člověka, poradenství v oblasti Feng-Šuej a v neposlední řadě také koučování v oblasti rozvoje osobnosti.

Mým velkým přáním je, aby moje obrazy změnily život každému, kdo jej považuje za utrpení,… na místo plné lásky, kde se člověk cítí zdravý, šťastný a spokojený a jeho život ho naplňuje ve všech směrech.

S láskou Jana Arkana …

Všechny svoje dotazy pište a posílejte na e-mail: harmonizace-caker@seznam.cz

Děkuji Vám všem, kteří jste dočetli text až do konce. Třeba jsem v některých z Vás zažehla malinkou jiskřičku naděje na lepší budoucnost.

Na další stránce se podívejte na to, co jsou osobní obrazy a jak vznikají.