Kdo jsem

Jsem průvodkyně a koučka transformace vědomí duší, které nemohou najít tu správnou cestu ke svému bytí. Již od útlého věku mě moje duše vedla k tomu, že věci ani lidé nejsou takoví jak se zdají být navenek a všechno má svoji hlubší podstatu, která určuje směr každého jednotlivého člověka a správnou cestu jeho duše. Malovat mě bavilo od malička. Netušila jsem však tenkrát o svém velkém daru, který umožňuje aktivaci speciálních kódů pro otevření nového paradigmatu, kde se člověk stává svobodnou bytostí, ztrácí svoje pomyslné okovy a opouští roli oběti. Tyto léčebné kódy předávám lidem prostřednictvím svých energetických obrazů. Podle data narození, jména a příjmení se propojím s vědomím duše klienta. Pak vidím symboliku principu jeho duše. Obrazy maluji barvami na plátno, na sololit nebo kreslím barevnými křídovými pastely na papír. Obojí má svoje kouzlo a hlavně hloubku. Malba je více sytější s větší brilantností, zatímco kresba je více v pastelových tónech a nese v sobě velmi jemnéaktivační energie. Osobní obrazy na svém webu nezveřejňuji, abych nenarušovala soukromí svých klientů. Podle jejich recenzí však vím, že obraz funguje a pomáhá přesně tím způsobem, jakým pomáhat má.

Mandaly vytvářím na plátně pomocí svojí jedinečné originální autorské techniky. Kombinuji tak malbu i grafiku a další výtvarné techniky, ke kterým jsem si našla cestu během svojí kreativní dlouholeté praxe. Mandaly s hlubokým poselstvím jsou silně transformační. Ale o tom se přesvědčují moji klienti až v době, kdy si některé z mých děl pověsí na zeď v interiéru. Jejich zpětná vazba je zároveň pro mě potvrzením toho, že toto moje dílo pomáhá přesně tak, jak má.

Jednorožec pro správné zastavení se

Tajemný purpurový jednorožec

Z cyklu „I stromy mají duši“ – oliva

Z cyklu „I stromy mají duši“ – jeřabina

Moje výtvarná tvorba odráží v sobě energie, které jsou vhodné pro harmonizaci čaker, působí blahodárně na zdraví a duši člověka a jsou vhodné jako originální dekorace do pokojů a místností, kde s jejich pomocí dokážete docílit nepopsatelné harmonické atmosféry. Člověk se v přítomnosti těchto obrazů a dekorací dostává do vyšších vibrací a jeho život nabírá nový, lepší a hlavně kvalitní směr.

Neznámé počátky  • 01

Pohlcovač negativních energií

Obrazy a jejich energie jsou jedinečné a tolik pomáhají …

Sluneční anděl

Anděl čistoty duše

Našla jsem zalíbení a naplnění i v sochařské tvorbě. Vytvářím různé sochy a plastiky, které slouží nejen jako originální dekorace, ale především jako ochránci domovů a zahrad.

Víla Listopadka – ochránkyně zahrady
(čelní pohled)

Víla Listopadka – ochránkyně zahrady
(boční pohled)

V galerii naleznete také metalické plastické obrazy s blýskavým efektem, které se nejlépe hodí do moderních domovů, či do prostor pro různá obchodní jednání, do zasedacích místností, prostorných vstupních hal, restaurací nebo galerií. Tyto obrazy jsou malovány také zcela intuitivně, bez vměšování myšlenek. Jsou to také díla s hlubším duchovním poselstvím. Obrazy vytvářím jedinečnou autorskou technikou, která ve finále velmi umocňuje hloubku obrazu.

Obrazy, které jsem uveřejnila na svých internetových stránkách, jsou chráněny před poškozováním autorských práv.

Všechny obrazy, kartičky a mandaly jsou mým výtvorem a jedinečným výrobkem. Každý tento vzor
je chráněn autorským zákonem. Může proto být používán výhradně pro soukromé účely. Použití grafiky či textu pro vytváření dalších produktů, publikací nebo pro komerční účely či marketingové využití, je zakázáno!

Moje obrazy, mandaly, plastiky,… fungují na principu silného energetického zářiče a mají ochrannou, povzbuzující, podporující, aktivující nebo v některých případech (kde je to žádoucí) i tlumící či uzemňující energii.

Jsou zaktivovány pomocí andělských a archandělských energií, které prostupují při malování do obrazů a dokážou měnit staré zaběhané a nefunkční struktury energií. O tomto daru jsem se dozvěděla až v dospělosti od jedné paní léčitelky. Jsem jí za tyto informace velmi vděčná. Také mě jednou navštívil psychotronik s virgulí a sdělil mi, jakou mají moje obrazy sílu. Říkal, že se s tím ještě nikde nesetkal, aby obrazy tak silně vyzařovaly. Také u něj jsem za tato sdělení velmi ráda.

Tiché pozorování – metalická plastika na sololitové desce.

Síla přítomného okamžiku – metalická plastika na sololitové desce.

Samotnou by mě ani ve snu nenapadlo, že mám takový obrovský dar. Je důležité nehodnotit tyto obrazy po umělecké stránce, ale dovolit jim působit tam, kde mají a jak mají.
 

Obrazy jsou hodnotné tím, jak pomáhají. Jejich užitková hodnota je tedy mnohem vyšší než je jejich prodejní cena.

O tom se můžete přesvědčit sami v menu, v záložce Recenze od klientů.
 

Mandala s motivem semene života

Mandala s motivem citrínu a žlutého achátu

Zkušenosti v různých duchovních technikách jsem získávala od svých dvaceti let, kdy jsem začínala Silvovou Metodou. O dva roky později se k tomu přidal seminář Reiki I. stupně, za další dva roky Reiki II. stupně, Modrá alfa a další.
Potom už jsem jen studovala hromady knih a čerpala informace z astrologie, numerologie, sociologie, psychologie, rodinných konstelací, magie živlů, karet, run a dalších oborů, které jsou úzce spjaty s tajemnem a našimi životy. Mezi třicátým a čtyřicátým rokem mého věku se mi dostaly do rukou knihy od známého amerického hypnoterapeuta Michaela Newtona, které mě uchvátily natolik, že jsem se nyní začala věnovat komplexní hlubinné čistící metodě – mapování paměti duše.

Tato metoda pomáhá lidem nahlédnout do období těsně před inkarnací, kde často vznikají různé smlouvy a dohody mezi jednotlivými dušemi, které pak neblahým zůsobem ovlivňují život jedince. Je to interaktivní metoda, proto ji mohu provádět na dálku pouze s takovými jedinci, kteří umí pracovat v nižší hladině vědomí Alfa.

Co ale můžu úspěšně provozovat na dálku je komplexní rozbor osobnosti, výklady karet s numerologickými rozbory, určení principu duše člověka, poradenství v oblasti duchovního vývoje bytostí a v neposlední řadě také koučování v oblasti rozvoje osobnosti.

Mým velkým přáním je, aby moje obrazy změnily život každému, kdo jej považuje za utrpení,… na místo plné lásky, kde se člověk cítí zdravý, šťastný a spokojený a jeho život ho naplňuje ve všech směrech.

S láskou Jana Arkana …

Všechny svoje dotazy pište a posílejte na e-mail: harmonizace-caker@seznam.cz

Děkuji Vám všem, kteří jste dočetli text až do konce. Třeba jsem v některých z Vás zažehla malinkou jiskřičku naděje na lepší budoucnost.

Na další stránce se podívejte na to, co jsou osobní obrazy a jak vznikají.