Magičtí jednorožci

Kdo jsou jednorožci …
 
Jednorožci, mystické bytosti s velkou osobností. Vzhledově se podobají koním, ale na rozdíl od koní jsou sudokopytníci. Jejich hříva má spíš charakter hedvábné srsti než klasických žíní. Uši mají většinou delší než koně,… štíhlé a elegantní, ale ne oslí. Na nohou mají na spěnkách tzv. rousy, což je delší srst, která překrývá kopyta.
Jejich hlavním znakem je však jejich pověstný „roh“ uprostřed čela. Někteří se zcela mylně domnívají, že se jedná o skutečný roh z rohoviny. Není tomu tak, jde o energetický vír zatočený spirálovitě do kužele, který zakončuje velmi silné světlo a tato energie vyzařuje do prostoru.
 
Podle legendy je tento „roh“ kouzelný a má magickou moc. Je o něm známo, že jeho energie léčí všechny nemoci a že zabraňuje stárnutí organismu.
 
Jednorožec i ve skutečnosti představuje vyšší princip, který je důležitý pro čistotu života na Zemi.
A vzhledem k tomu, že nový život na Zemi začíná narozením dítěte, které se rodí ženě, tedy matce, pak s těmito citlivými tvory lépe pracují ženy než muži.
 
Jednorožec je křehká bytost, která se pohybuje v jiné dimenzi, proto není pro běžné lidi jejich zrakem viditelný. Dokážou je vidět jenom někteří, většinou svým vnitřním zrakem – tzv. třetím okem.
 
Každá žena má v životě svého jednorožce. Ti mohou být různě zbarvení, jsou
v pastelových nebo duhových odstínech, občas i více sytějších.
 
Osobní magické a léčivé jednorožce pro jednotlivce maluji podle jejich data narození a jména. Tyto obrazy však nikde nezveřejňuji, abych nenarušovala osobní svobodu.
 
Zde v Galerii jsou k vidění bílí jednorožci, kteří představují vyšší univerzální principy, které by si měl každý člověk na Zemi osvojit a naučit se podle nich žít. Jednorožci se k lidem začínají vracet
v souvislosti s tím, jak se lidé postupně vrací k přírodě.
 
 
 
 
Všechny svoje dotazy pište a posílejte na e-mail: jana.rajecka@seznam.cz