Poradenství

Chcete změnit svůj stávající život k lepšímu?

Máte pocit, že přešlapujete stále na místě?

To se ale může změnit!

Chcete změnit svůj dosavadní život k lepšímu?

Vycházím z toho, že všechny problémy mají příčiny v minulosti. Někdy je to ovšem složité natolik, že nestačí ani návštěva u dobrého psychologa či psychoterapeuta. Jsou totiž věci a situace, které se nedají uchopit do hrsti, přišpendlit na nástěnku nebo pozorovat pod mikroskopem. A právě tady často bývá ona příčina problému, který se táhne desítky let, někdy i generací. Z toho pak pramení celková nespokojenost v životě, která má za následek různé nedostatky a životní „katastrofy“.

Máte problémy ve vztahu nebo hledáte vhodné uplatnění v pracovní oblasti?

Máte pocit bezmoci? Cítíte se ve svém životě nenaplněni?

Věřte nebo ne, ale sama jsem kdysi byla na tom podobně jako Vy, kteří čtete tyto řádky. Nebavilo mě žít život podle někoho, ale chtěla jsem být sama sebou.
Měla jsem potřebu cítit se svobodná ve svém rozhodování a být paní svého času.
Nejdříve to šlo opravdu dost těžce, ale stále jsem na sobě pracovala a více jsem se zdokonalovala v různých duchovních a terapeutických technikách. Nakonec jsem přišla na to, že na základě svých vlastních zkušeností a prožitků mohu pomáhat lidem, kteří nevědí jak na to.

Stala jsem se „zcela náhodou“ průvodkyní duší, když jsme se svojí kamarádkou řešily celkem složitou životní situaci. Najednou jsem všechno viděla zcela jasně a sdělila jsem jí svoje dojmy z této vize. Propojila jsem se ve svém srdci se svojí vlastní duší a ptala se na různé otázky. A budete se možná divit, … odpovědi přicházely. Mnohdy mi nedávaly smysl, ale potom jsem pochopila symboliku a všechno do sebe začalo krásně zapadat. Tehdy mi bylo sděleno mými duchovními průvodci, ať „posvítím na cestu lidem, kteří nechtějí zůstat v bažině“.

Jak tedy zlepšit svůj život a kam dál?

Věřte, že taková změna opravdu stojí za to, zažít ten pocit svobody a být tím nejlepším, kým skutečně můžete být.

Absolvovala jsem několik mentálních technik, které mi pomohly najít cestu k sobě a vycházím ze svých zkušeností, jak žít šťastnější život.

Začala jsem již ve svém ranném mládí, kde jsem zjistila, že mám otevřenou šestou čakru a sedmou čakru. Tenkrát to pro mě bylo zajímavé zjištění a hledala jsem způsoby, jak mohu toto dál rozvíjet. To také vyplývá už z dětství, kdy jsem mívala předtuchy a věštecké sny. Ve svých patnácti letech jsem si z časopisu vystříhala svoje první vykládací karty. Fascinovalo mě, jak jsou propojeny principy čtyř elementů a začala jsem postupně vidět svým vnitřním zrakem také principy duše u ostatních lidí. Na začátku jsem si pořídila karty, byly to Oshovy karty • Osho Zen tarot, do kterých jsem se přímo zamilovala. Postupně jsem doplnila ještě další tarotové karty a také doplňkové karty, které používám i při svých nynějších výkladech.
Nebylo v mém hledáčku nasbírat nejvíce „trofejí“ v různých seminářích a školeních, ale pár takových akcí jsem pod vedením svojí intuice absolvovala.
Začínala jsem ve svých dvaceti letech Silvovou metodou, pokračovala pak Modrou Alfou, Reiki 1. a 2. stupně a Mapováním paměti duše. V některých případech používám i výklady karet pro hlubší objasnění dané situace či problému. Karetní výklady, poradnu a osobní koučing provádím i po telefonu. Domluvím si s klientem přesný čas a zavolám ze svého telefonu. Náš rozhovor nahrávám na diktafon a potom po skončení celého našeho hovoru posílám přes úschovnu.cz klientovi.
Nezapomínejte však na to, že je nutné domluvit si termín předem telefonicky a nebo mailem.
Vedu lidi k tomu, aby začali více využívat svoji intuici a byli přirozeně tím, kým jsou. Protože není důležité, když někdo někým je, ale to, když člověk ví, že je sám sebou a cítí se být naplněný i šťastný.
V případě nutnosti je však důležité odstranit všechny staré karmické vzorce, aby mohl člověk nastoupit novou cestu životem.
 
S láskou a úctou, Jana Arkana
 
 Připravuji pro Vás karmické výklady karet, které odhalují problémy ve Vašem životě. Pokud stojí Vašemu štěstí v cestě karmické programy z minulosti, je potřeba je nejdříve vyrušit, rozpustit.
 
Když se najde příčina, pak se najde i řešení probému.