Chcete změnit svůj dosavadní život
k lepšímu?

Opravdu Vám vyhovuje to, jak žijete?

Vycházím z toho, že všechny problémy mají příčiny v minulosti. Někdy je to ovšem složité natolik, že nestačí ani návštěva u dobrého psychologa či psychoterapeuta. Jsou totiž věci a situace, které se nedají uchopit do hrsti, přišpendlit na nástěnku nebo pozorovat pod mikroskopem. A právě tady často bývá ona příčina problému, který se táhne desítky let, někdy i generací. Z toho pak pramení celková nespokojenost v životě, která má za následek různé nedostatky a životní „katastrofy“.

Také máte problémy ve vztahu nebo hledáte vhodné uplatnění v práci?


Také míváte často pocit bezmoci?


Také se cítíte ve svém dosavadním životě nenaplněni?

 

Pokud jste si na některou z výše uvedených otázek odpověděli kladně, tak jste zde správně.

 

 

Věřte nebo ne, ale sama jsem kdysi byla na tom podobně jako Vy, kteří čtete tyto řádky.
Nebavilo mě žít život podle někoho, ale chtěla jsem být sama sebou.
Měla jsem potřebu cítit se svobodná ve svém rozhodování a být paní svého času.
Nejdříve to šlo opravdu dost těžce, ale stále jsem na sobě pracovala a více jsem se zdokonalovala v různých duchovních a tera-peutických technikách. Nakonec jsem přišla na to, že na základě svých vlastních zkušeností a prožitků mohu pomáhat lidem, kteří netuší,…

 

Jak zlepšit svůj život a kam dál?

 

Věřte, že taková změna opravdu stojí za to, zažít ten pocit svobody a být tím nejlepším, kým skutečně můžete být.

 

Absolvovala jsem několik mentálních a léčebných technik, které mi pomohly najít cestu k sobě a vycházím ze svých zkušeností,
jak žít šťastnější život v lásce a hojnosti celého Univerza. Začala jsem již ve svém ranném mládí, kde jsem zjistila, že mám otevřenou šestou čakru a sedmou čakru. Tenkrát to pro mě bylo zajímavé zjištění a hledala jsem způsoby, jak mohu toto dál rozvíjet. Nejdříve jsem si pořídila karty, byly to Oshovy karty Osho Zen tarot, do kterých jsem se přímo zamilovala.
Nebylo v mém hledáčku nasbírat nejvíce „trofejí“ v různých seminářích a školeních, ale pár takových akcí jsem absolvovala.
Začínala jsem ve svých dvaceti letech Silvovou metodou, pokračovala pak Modrou Alfou, Reiki 1. a 2. stupně a Mapováním paměti duše. V některých případech používám i výklady karet pro hlubší objasnění dané situace či problému. Karetní výklady a poradnu provádím i po telefonu. Domluvím si s klientem přesný čas a zavolám ze svého telefonu. Náš rozhovor nahrávám na diktafon a potom po skončení hovoru posílám přes úschovnu.cz klientovi.
Nezapomínejte však na to, že je nutné domluvit si termín předem telefonicky a nebo mailem. 
 
 
Vedu lidi k tomu, aby začali více využívat svoji intuici a byli přirozeně tím, kým jsou. Protože není důležité, když někdo někým je, ale to, když člověk ví, že je sám sebou a cítí se být naplněný i šťastný.
 
                                                                                                                                                          … s láskou, Jana Rajecká
 
 
Připravuji pro Vás výklady karet, které odhalují problémy ve Vašem životě.