Výklady karet • prezentace

Na této webové stránce najdete moje videonahrávky s obrázkovou prezentací výkladů tarotových a doplňkových karet, ve kterých se můžete inspirovat pro lepší zvládnutí těchto přicházejících energií. Doporučuji Vám, abyste se proklikli přímo na youtube.com, kde se dá toto video shlédnout v lepší kvalitě.

Tyto výklady karet jsou však pouze obecné a nenahrazují proto karetní rozbor pro jednotlivce. Respektujte, prosím, u některých nahrávek moje pomalejší povídání. Děje se to proto, že informace načítám přímo při vykládání karet z kolektivního informačního pole a proto v tomto případě nemohu mluvit rychleji. Děkuji Vám za pochopení.

Pokud se Vám budou moje videonahrávky líbit, klikněte na ně přímo na youtube a tam na tlačítko hned pod příslušným videem a zadejte si odběr mého youtube kanálu: Výklady karet Jana Arkana. Budu ráda za Vaše reakce a interakce, které jsou pro mě vždycky dobrou zpětnou vazbou.

Výklady karet Jana Arkana (najdete na Youtube.com)

Energie úplňku ve znamení Kozoroha • 5. července 2020

Energie úplňku v kozorohu budou ostré a dynamické. Dají se do pohybu události, které Vám odzrcadlí nezpracované oblasti ve Vašich životech. V některých případech půjde o nezpracované sebevědomí a nebo u některých také o pracovní oblast, která s tímto tématem úzce souvisí. V případě, že cítíte nějaké omezení či je na Vás vyjíjen neadekvátní tlak, pak je vhodnější se od takových situací nebo osob raději odpoutat a dál pokračovat svojí vlastní cestou. Staré nefungující a nátlakové programy nebudou již nadále podporovány. Nevyplácí se být zlým, podlým, agresivním či zákeřným. Je potřeba být však moudřejším, než je Vaše protistrana. Bude se řešit rodinný majetek, finance, materiální zázemí a to všechno bude spojené s osobami ve Vašich životech.

Energie pro měsíc červenec v roce 2020

Měsíc červenec některým z Vás přinese tzv. citovou karmu. Budou se čistit složité rodinné situace, těžké partnerské vztahy. Možná někteří z Vás budou procházet i soudním sporem o majetek nebo dědickým řízením. Je potřeba se zbavit starých nefungujících vazeb ve vztazích, ale bude zde nutné – nestavět se do roli oběti. Energie měsíce července budou mnohé jedince učit tomu, aby našli svoji vlastní cenu a dokázali stát pevně a plně ve svojí síle. Pro mnohé lidi je zde možnost přehodnocení svojí finanční situace a také se některým naskytnou nové pracovní příležitosti a nové způsoby vydělávání financí.

Energie novoluní v raku • 21. června 2020

V období novoluní v raku bude některé z Vás nabádat k tomu, abyste si více všímali toho, jakou roli ve svém životě hrajete. Je to skutečně Vaše role a nebo hrajete roli, která Vám nepřísluší a kterou Vám někdo naordinoval a nebo jste se do ní sami stylizovali. Někteří z Vás si uvědomí, že potřebují mít nějaký čas sami pro sebe, který jim tak umožní lépe rozpoznat pravdu. Ti, kteří na sobě dlouhodobě pracují zjistí, že se stali průvodci pro ostatní lidi, které mají blízko sebe. U těch jedinců, kteří stále ulpívají v destrukčních a nefunkčních programech, bude nutné tyto programy zrušit a opustit. Energie raka budou lidem otevírat srdeční čakru a budou je učit správné intuici a tomu jak ji co nejlépe využívat.

 
 

Energie LETNÍHO SLUNOVRATU • 20. června 2020

LETNÍ SLUNOVRAT  si pro nás připravil nové energie, které nás vybízejí k tomu, abychom se naučili co nejlépe využívat naše vnitřní archetypy, vnitřního muže a vnitřní ženu a abychom tyto dvě skryté složky naší osobnosti naučili správně spolupracovat. Otevřete svoje srdce vysílejte vděčnost celému Vesmíru. Nesoustřeďte se na Váš nedostatek, ale buďte vděční za to, co máte. Vyčištěte také svoji třetí čakru – solar plexus, abyste dokázali být co nejvíc propojeni s hojností celého Vesmíru. Mnoho lidí se nebude stačit divit tomu, jak budou některé události a situace probíhat rychle. U mnohých z Vás dojde velkému kvantovému skoku a Vy tak začnete žít nový, lepší a mnohem kvalitnější život.

Polostínové zatmění Měsíce • 5. června 2020

Kromě toho, že dne 5. června 2020 nastává úplněk ve znamení Střelce, proběhne také tzv. polostínové zatmění Měsíce.

K těmto energiím zmíním jen to, že se bude ukazovat hodně věcí, které byly dosud široké veřejnosti utajovány. Mnozí lidé zažijí emocionální výkyvy a budou se možná cítit jako na houpačce. To, že se odtajní určité informace nebude spousta lidí vůbec chápat. Některé informace budou takového charakteru, že většina široké veřejnosti žila celou dobu v iluzi a nyní je jí odtajněna pravda. Proto není dobré věřit všemu, co kde slyšíte, ale propojit se se svým srdcem, nacítit se na příslušnou situaci a udělat si podle toho vlastní názor na dané věci. Povolejte zdravý selský rozum a propojte jej se svým srdcem (intuicí).

Červen • predikce pro všechna znamení zvěrokruhu jednotlivě

Energie úplňku ve znamení Střelce • 5. června 2020

Úplněk ve Střelci nás vybízí k meditacím zaměřeným na naše vize, cíle, projekty. Je však dobré vědět, že střelec je znamení, které míří až za obzory. Tady by se nemusely některým lidem jejich nerozvážná rozhodnutní příliš vyplatit. Je dobré si zjistit, co všechno zrealizování takového projektu obnáší, jaké náklady a výdaje jsou s tím spojeny. Možná někteří z Vás takto zjistí, že v tuto dobu není úplně nejvhodnější doba na to, aby se začínaly dlouhodobé projekty a plány, které sahají do vzdálené budoucnosti. Bude to zřejmě vyžadovat nejen Vaše srdce, ale také Váš zdravý selský rozum.
Snažte se být ve svém středu a držte si svoje hranice. U některých jedinců by se mohly jejich negativní emoce mohly vystupňovat, což by nemuselo být vůbe příjemné pro ostatní lidi.

Energie pro měsíc červen v roce 2020

Výklad tarotových a doplňkových karet pro měsíc červen 2020 najdete hned vedle tohoto textu v prezentačním videu.

Energie budou podporovat tvořivost ve všech směrech. Můžete tvořit cokoliv, co přináší radost Vám nebo ostatním.

Budou se řešit partnerské vztahy, obchodní vztahy nebo vztahy v rodině.

Dojde k transformaci naší osobnosti směrem k novým zítřkům a vyšším vibracím.

Přeji Vám, abyste tento měsíc využili pro svoji proměnu k lepšímu.

Výklad karet pro období novoluní ve znamení blíženců – 22. 5. 2020

Blíží se nám novoluní ve znamení blíženců, tak jsem pro Vás nahrála prezentační video, které se vztahuje k tomuto období. Toto video najdete také na mém kanálu na youtube.
Blíženci jsou pod vládou planety Merkur, která podporuje komunikaci všeho druhu. Bude se dařit začínat projekty, které jsou nějak spojeny s mluveným, psaným a nebo nahraným slovem pomocí médií, vysílací techniky, sociálních sítía dalších systémů, které jsou určeny ke komunikaci s druhými lidmi.

Výklad karet pro období úplňku ve znamení štíra – 7. 5. 2020

Věřím, že i z tohoto karetního výkladu načerpáte cenné rady a doporučení nejen pro sebe. Jsem ráda aspoň za tuto možnost zprostředkování aktuálních informací vztahujících se k astrologickému období úplňku ve znamení štíra.
Energie štíra se pojí s ukončováním, karmou, sexualitou, magií a tajemnem, skrytými věcmi, financemi, ochrannými praktikami. Náleží k živlu vody, který podporuje zelenomodrá barva. V tomto období jsou  vhodné rituály pro osobní růst a změnu v životě nebo ochranné magické rituály.