Zdravím Vás, lidičky!
Už léta pro Vás připravuji výklady z karet. Možná si někteří z Vás vzpomenete, že jsem dříve hodně působila spíše pod svým uměleckým jménem – Gabriela.
Vy, kteří jste si již někdy nechali vyložit karty přes internet a nebo přes telefon, tak pro Vás tyto informace nebudou nic nového. Ale přesto ještě připomenu ty nejzákladnější podmínky pro výklad karet a správné kladení otázek.
Jak se správně ptát?
Vaše výklady si nikam nezakládám, po potvrzení, že Vám byly v pořádku odeslány, tak je mažu jako většinu e-mailů, proto je později ani nemohu dále rozvádět. Pokud se ptáte opakovaně, přistupujte, prosím, k výkladům, jako byste si nechali vykládat poprvé, proto, prosím,  uvádějte skutečné informace právě k tomu problému, na který se ptáte.
 
Ptejte se na konkrétní věci či situace, jinak bude výklad zkreslený. Velmi nepřesné jsou odpovědi na otázky typu: Jaká bude moje budoucnost? Co mě čeká do budoucna?
Potřebuji, abyste správně definovali problém či situaci a co nejpřesněji položili otázku.
Uvedu příklad: Co můžu udělat pro to, abych byla v zaměstnání spokojená? Jak se zachová člověk XY v dané situaci, když budu mít nové bydlení v Brně?
Používám více druhů karet a záleží na vzájemné dohodě a na problému, jaké karty k výkladu použiji. Je také možné výklady nakombinovat.
Používám tyto druhy karet:
Tarot Magické brány
Osho Zen tarot
Zlatý tarot
Andělský tarot
Andělské karty
Karty Mlle Lenormand
Cikánské karty
Runy a Runové karty
Písemný výklad je vždy placený předem přes banku. Pokyny k platbě a číslo účtu, kam se platba posílá, zasílám zájemcům e-mailem po tom, co mě sami zkontaktují na e-mail, který uvádím v kontaktech. Výklad karet vypracuji a odešlu zákazníkovi do tří až pěti pracovních dnů od doručení platby na účet. Do kolonky – zpráva pro příjemce pište, prosím, svoje jméno a příjmení, abych věděla, od koho mi platba přišla.
DŮLEŽITÉ JE, VĚDĚT, ŽE VÝKLAD KARET NENÍ MOŽNÉ POSÍLAT NA DOBÍRKU!
Dám Vám ihned obratem vědět, že už mám peníze od Vás na účtu a během tří až pěti pracovních dní Vám pošlu zpracovaný výklad e-mailem.
To jsou ty nejzákladnější informace pro vykládání karet.
Více informací poskytuji přes e-mail, mobil nebo po skypu.
Ráda Vám poradím pomocí svých karet to nejlepší řešení.
Mějte, prosím, na paměti, že je nutno si domluvit termín předem.
Děkuji Vám, že toto respektujete.
S láskou a úctou, Jana Rajecká